Kapel Avezaath Zoelensestraat gebouw A 0 - ong
€ 280.000 vrij op naamOmschrijving
NIEUWBOUW BEDRIJFSUNITS MET KANTOORRUIMTE OP ZICHTLOCATIE IN KAPEL AVEZAATH
In 2026 start de bouw van dit nieuwe bedrijfsverzamelgebouw op het bedrijvenpark Bergakker in Kapel Avezaath.
Het bedrijfsgebouw wordt gerealiseerd op een perfecte zichtlocatie aan de provincialeweg N834 en bestaat uit 6 units die geheel naar wens zijn in te delen en af te bouwen.
Door het gebruik van veel glas in de voorgevel in combinatie met moderne onderhoudsvriendelijke gevelbekleding krijgen de units een zeer stijlvolle en eigentijdse uitstraling, daardoor zijn de panden geschikt voor een zeer brede doelgroep.
INDELING:
Begane grond: ruime bedrijfshal met elektrisch bedienbare roldeur met een breedte van circa 4 meter en een hoogte van circa 3,5 meter en zelfsluitende glazen deur en een trapopgang naar 1e verdieping.
1e verdieping: betonnen verdiepingsvloer en raamkozijnen aan de voorkant.
ALGEMENE INFORMATIE:
– oppervlakte: 135m² verdeeld over 2 verdiepingen
– vrije hoogte: circa 3,7 meter
– inrijhoogte roldeur: circa 3,5 meter
– vloerbelasting: begane grond 1.000 kg/m² en verdieping 400 kg/m²
– de units worden casco opgeleverd
– hoogwaardige bouwmethode
– elektrisch bedienbare roldeur (niet aangesloten)
– zelfsluitende toegangsdeur
– veel raampartijen
– verdiepingsvloer
– monolithische afgewerkte betonvloer op de begane grond
– cement dekvloer op de verdieping
– meterkast met voorbereidingen voor elektra en water
– goede isolatiewaarden
BESTEMMINGSPLAN/OMGEVINGSPLAN
Voor deze bedrijfsruimte / kantoorruimte geldt een bestemming ‘Bedrijventerrein’. Deze bestemming is bestemd voor:
– het uitoefenen van bedrijfsmatige activiteiten die staan vermeld in de categorie 2 van de Lijst van bedrijven, met uitzondering van geluidzoneringsplichte inrichtingen. Deze ‘Lijst van bedrijven’ is op te vragen bij de gemeente Tiel.
Twijfelt u of de bestemming voldoet bij uw ondernemingsplannen? Neemt u dan contact op met het omgevingsloket van de gemeente Tiel.
PARKEREN
Iedere tussenunit wordt geleverd met 2 vaste parkeerplekken voor de deur.
BEREIKBAARHEID
Kapel Avezaath ligt centraal in de Betuwe direct bij Tiel en bijna naast de op- en afritten van snelweg A15 in de provincie Gelderland. Kapel Avezaath is uitstekend bereikbaar met goede verbindingen naar diverse grote steden. Zo bereikt u binnen enkele autominuten de snelweg A15 (Rotterdam – Keulen) en in circa 25 autominuten via de N322 steden als ’s Hertogenbosch, Nijmegen en Arnhem. Ook is er op loopafstand een busstation met verbindingen naar onder andere Tiel, Buren en Culemborg.
KOOPPRIJS GEBOUW A:
– hoekunit 1 en 6, koopsom € 289.500,- v.o.n. excl. BTW
– tussenunit 2 tot en met 5 koopsom € 280.000,- v.o.n. excl. BTW
BIJZONDERHEDEN
– oplevering verwacht in najaar 2026
– complex wordt onderdeel van een VvE, deze dient nog opgericht te worden
Kenmerken
- Type object: Bedrijfsruimte
- Perceeloppervlakte: 6.225m2
- Vloeroppervlakte: 135m2
Niet gevonden wat u zoekt?
Laat uw gegevens achter, zodat u op de hoogte wordt gebracht van ons nieuwe aanbod of plaats een professionele zoekopdracht
Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Neem gerust contact met ons op!
- 0344 673 567
- info@rozenhage.nl
- Grotebrugse Grintweg 50, 4005 AJ Tiel
"*" geeft vereiste velden aan