Andelst Geurdeland 0 - ong
€ 141.750 vrij op naamOmschrijving
GEURDELAND: MULITFUNCTIONELE BEDRIJFSUNITS VOOR ONDERNEMEN, OPSLAG EN STALLING!
Met aandacht ontworpen voor zelfstandigen, kleine ondernemers en particulieren die representatieve bedrijfsunits voor lichte industrie, opslag- of stallingsruimte zoeken. Dus ben je schilder, aannemer of winkelier en heb je ruimte nodig? Of wil je als particulier je camper, motor of oldtimer veilig stallen?
Maak kennis met bedrijfsverzamelgebouw ‘Geurdeland’: een modern bedrijfsverzamelgebouw bestaande uit 16 multifunctionele bedrijfsunits, gelegen op het goed ontsloten en beveiligd bedrijventerrein De Schalm.
Er zijn nog 14 tussenunits van 90 m² beschikbaar, deze zijn geschikt voor opslag en/of lichte industrie. Ze hebben een verdiepingshoge overheaddeur met beglazing en loopdeur. De twee ramen boven de entree laten extra daglicht binnen.
De bedrijfsunits hebben een begane grondvloer van ca. 60 m², een houten verdiepingsvloer van ca. 30 m² en een eigen vaste parkeerplek.
Dankzij de royale hoogte kun je de ruimte slim indelen en helemaal laten aansluiten op jouw zakelijke gebruik.
De basisvoorbereidingen voor de meterkast en toilet, zoals een afgedopt vuilwaterafvoer zijn getroffen. Na oplevering is de koper zelf verantwoordelijk voor de verdere afwerking, zoals het plaatsen van een groepenkast en het aansluiten van installaties. Deze werkzaamheden moeten worden uitgevoerd door een erkende installateur en vallen niet onder de ontwikkeling.
ALGEMENE INFORMATIE:
– bouwjaar: 2026
– begane grond: 60 m²
– verdieping: 30 m²
– vrije hoogte bedrijfsruimte: 6 m
– vloerbelasting begane grond: 1.250 kg/m² en 250 kg/m² op de verdieping
– frontbreedte: 5 m
– overheaddeur: 3,60 breed en 4,80 hoog
– stroomvoorziening: 3x 25A
VERENIGING VAN EIGENAREN (VVE):
Door de koop van een bedrijfsunit wordt elke koper automatisch lid van de Vereniging van Eigenaars. De Vereniging van Eigenaars is verantwoordelijk voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het gebouw en de verzekering van de opstal en aansprakelijkheid. Elke eigenaar van een bedrijfsunit is verantwoordelijk voor het tijdig regelen van een inboedelverzekering. Ten tijde van de eigendomsoverdracht is een bijdrage verschuldigd voor de oprichting van de Vereniging van Eigenaars. Ook is een bijdrage verschuldigd die ten goede komt aan de Vereniging van Eigenaars -pot. Hieruit worden de eerste lasten gedekt, onder andere de kosten van de verzekering.
BESTEMMING:
Er is de omgevingsvergunning aangevraagd met de functie opslag en lichte industrie. Dit betekent dat hier activiteiten plaats mogen vinden, waarbij het verblijven van mensen een ondergeschikte rol speelt. Deze functies passen
volledig binnen het geldende bestemmingsplan.
Elke koper is zelf verantwoordelijk voor de juiste gebruiksvergunning(en) en moet vooraf controleren of de geplande activiteiten zijn toegestaan. Deze activiteiten moeten vooraf bij de gemeente worden gemeld. Dit gebeurt via de Wet Milieubeheer en het Activiteitenbesluit. Meer informatie vind je op www.omgevingswet.overheid.nl
PARKEREN:
Parkeren is goed geregeld. Op en rond het terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Daarnaast worden de parkeerplaatsen op het terrein toegewezen per bedrijfsunit, zodat je altijd verzekerd bent van een
eigen parkeerplek. De bedrijfsunits 8 en 9 beschikken over een eigen groenstrook. Deze strook wordt in eigendom meegeleverd en kan optioneel, tegen meerprijs, worden bestraat om extra parkeergelegenheid te creëren.
BEREIKBAARHEID:
Dankzij de centrale ligging van het terrein, direct aan de N836 en op slechts 3 minuten rijafstand van knooppunt Valburg (A15 en A50), ben je snel onderweg richting Tiel, Arnhem, Nijmegen en de rest van Nederland.
VRAAGPRIJS:
– koopprijs kopunits 1 en 16: reeds verkocht
– koopprijs tussenunit 2 t/ 7 en 10 t/m 15 € 141.750,- vrij op naam*
– koopprijs unit 8 en 9 € 142.500,- vrij op naam* deze beschikken over een eigen groenstrook. Deze strook wordt in eigendom meegeleverd en kan optioneel, tegen meerprijs, worden bestraat om extra parkeergelegenheid te creëren
– de actuele beschikbaarheid en prijzen zijn op aanvraag beschikbaar of check https://lods-bedrijfsunits.nl/lods/andelst/
– voor overige informatie verwijzen wij u graag naar de brochure
*exclusief 21% BTW
BIJZONDERHEDEN:
– start bouw: september 2026 (als 50% verkocht is)
– bouwtermijn maximaal 6 maanden, los van eventuele vertragingen vanuit de NUTS bedrijven
– begane grondvloer van ca. 60 m²
– houten verdiepingsvloer van ca. 30 m²
– een eigen vaste parkeerplek
– de bedrijfsunits 8 en 9 beschikken over een eigen groenstrook. Deze strook wordt in eigendom meegeleverd en kan optioneel, tegen meerprijs, worden bestraat om extra parkeergelegenheid te creëren
– foto’s zijn artist impressies er kunnen geen rechten aan ontleend worden
MEERWERKOPTIES:
– lichtstraat
– loze leidingen voor elektra, water of afvoer
– elektrisch bediende overheaddeur eventueel met handzender
Kenmerken
- Type object: Bedrijfsruimte
- Perceeloppervlakte: 2.548m2
- Vloeroppervlakte: 90m2
Niet gevonden wat u zoekt?
Laat uw gegevens achter, zodat u op de hoogte wordt gebracht van ons nieuwe aanbod of plaats een professionele zoekopdracht
Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Neem gerust contact met ons op!
- 0344 673 567
- info@rozenhage.nl
- Grotebrugse Grintweg 50, 4005 AJ Tiel
"*" geeft vereiste velden aan